DOPRAVA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Měna:

Společnost

KORKOVY.CZJsme rodinná firma specializující se na výrobu a distribuci vysoce kvalitních výrobků z přírodního korku. Díky velmi příznivým nákladům na dodání do prakticky jakéhokoliv místa na světě můžeme dodávat náš korek velmi rychle a levně. On-line obchody s korkem v současné době nabízejí v 7 evropských zemích všem našim zákazníkům nejlepší portugalský korek za nejvýhodnější ceny.

KORKOVY.CZVíce než desetileté zkušenosti v oboru a rozsáhlé znalosti našeho týmu zaručují profesionální poradenství v oblasti neustále rozšiřovaného sortimentu výrobků. Naše společnost se systematicky vyvíjí a přizpůsobuje organizační strukturu, rozsah výroby a obchodní strategii podmínkám vyžadovaným trhem. S optimismem hledíme na perspektivy, které se před námi rýsují.
 
KORKOVY.CZS využitím našich znalostí a získaných zkušeností zamýšlíme realizovat další investice, které umožní systematicky a stabilně rozvíjet naše podnikání. Jsme uznávanou a renomovanou značku v odvětví korkových výrobků. Bleskově reagujeme na očekávání našich zákazníků a obchodních partnerův naší zemi a mnoha částech Evropy a světa. Ceníme si čestnost, poctivost a obchodní spolehlivost. Naším cílem je nabídnout korkové výrobky nejvyšší kvality největšímu počtu zákazníků za nejvýhodnější ceny.
Bezpečné platby
Zdarma doprava
Nejvyšší kvalita
Záruka spokojenosti